הדבורה מאיה גביע הדבש - טריילר מדובב לסרט חדש בקרוב בקולנוע

author Filmhouse Israel   2 мес. назад
11,954 views

38 Like   12 Dislike

הדבורה מאיה טריילר מדובב

הדבורה הסקרנית מאיה וחברה ווילי מצילים את הכוורת מיועץ המלכה החמדן ועושים הסכם שלום בין הדבורים לצרעות אחרי שנים של מלחמות. הדבורה מאיה, שזה עתה בקעה מהביצה, ממש בלגניסטית לא קטנה, היא לא רוצה למלא אחרי חוקי הכוורת. במיוחד אחר החוק שאוסר להתרועע עם הצרעות אשר גרות מעבר לאחו . כאשר נגנב הדבש המלכותי ,החשודים המידיים הן הצרעות ומאיה שמואשמת בעזרה להן. אף אחד לא מאמין שהיא קורבן חף מפשע ואף דבורה לא עומדת לצידה למעט חברה טוב הלב והנאמן וילי. אחרי מסע ארוך ומלא הרפתקאות לכוורת הצרעות מאיה ווילי מגלים במהרה מי הוא האשם האמיתי ושני החברים חוברים לתושביו האחרים של שדות האחו הפורח.

ספוט 15 שניות הדבורה מאיה

Maya The Bee - Movie 2 - First Teaser Trailer!

Maya the Bee, her best friend Willi and all their other adventurous friends are back in cinema - in a 2nd movie!!! Watch the first exclusive trailer now. Maya is looking foward to meeting you! 🌼 Subscribe: http://bit.ly/MayaTheBeeSubscribe 🌼 All videos of new Maya the Bee: http://bit.ly/MayaPlaylist 🌼 Full episodes of Maya the Bee - Classic Series: http://bit.ly/ClassicMayaPlaylist 🌼 More full episodes of Kids TV favourites: http://bit.ly/EnglishKidsTV

Maya The Bee - Maya's Garden

Maya The Bee - Maya's Garden

טריילר רשמי - הפוני הקטן שלי: הסרט

הפוני הקטן שלי: הסרט - 5.10 בבתי הקולנוע MY LITTLE PONY THE MOVIE כוח אפל מאיים על פוניוויל וששת סוסי הפוני האהובים יוצאים למסע בלתי נשכח אל מעבר לאקווסטריה, היכן שהם יפגשו חברים חדשים ומרגשים ויעמדו בשלל אתגרים, במשימתם - להשתמש בקסם החברות על מנת להציל את ביתם.

הדבורה מאיה גורמת בטעות לתקרית מביכה אשר מביישת את קיסרית של באזטרופוליס. בעקבות המקרה היא נאלצת לחבור לחבורת חרקים לא יוצלחים ולהוביל אותם להתחרות יחדיו בתחרויות "משחקי הדבש" על מנת להציל את הכוורת שלה.

Comments for video: